جشن ۳۹ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با حضور اقشار مختلف مردم اصفهان در میدان امام برگزار شد.

از ساعات آغازین صبح با حضور چشمگیر و دیدنی مردم همیشه در صحنه اصفهان، راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهر آغاز شده و مردم شروع به حرکت به سمت میدان امام شدند.

حضور مردم نصف‌جهان از نخستین ساعات راهپیمایی به اندازه‌ای پرشور بود که نه تنها خیابان‌های اصلی منتهی به میدان امام حسین (ع) از سمت خیابان حافظ، چهارباغ عباسی و چهارباغ پایین از جمعیت انباشته شد بلکه خیابان‌های فرعی شهر اصفهان نیز تا فواصل بسیار دور از میدان امام حسین (ع) جمعیت پرشور مردمی به چشم می‌خورد.

گروه‌های مختلف مردمی اصفهان که بسیاری از مساجد و محلات مختلف استان به سمت میدان در حرکت بودند، حضور اقشار مختلف مردم اصفهان از مسئولان، روحانیون، بازاریان، ورزشکاران، هنرمندان، کارگران، کشاورزان، دانش آموزان و دانشجویان و خبرنگاران در حالی که پرچم‌ها و بنرهای مختلفی مزین به شعارهای انقلابی و ولایی در دست داشتند چشم‌اندازی زیبا از راهپیمایی با شکوه بهمن‌ماه را در دیدگان جهانیان تلالو بخشیدند.

در طول مراسم سردار سرلشکر رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در جمع پرشور مردم اصفهان در میدان امام خمینی (ره) به ایراد سخن پرداختند.

حضور پررنگ مردم امسال بیشتر از سال گذشته بود این موضوع را هنگام برگشت از خیابان سپاه می توان به وضوح دید. بخش عظیمی از مردم در اواسط برنامه از خیابان سپاه وارد میدان می شدند و این شور انقلابی مضاعف می شد.

شهردار اصفهان و رییس شورای شهر هم در جایگاه نشسته بودند و برخی دیگر از مسئولان کشوری و لشکری و هنرمندان در این مراسم حضور داشتند.

امسال هم همانند سال های گذشته یک بار دیگر اصفهانی های ولایت مدار درراهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ شرکت کردند و با آرمان های انقلاب و شهدا میثاقی دوباره بستند. مردم بصیر و فهیم اصفهان همچنان به دستاوردهای انقلاب پای بند هستند و این موضوع در همه عرصه های انقلابی به ثبت رسیده است.

 
کلیدواژه ها :