«روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است. روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز فریاد مسلمانان علیه رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

روز قدس نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی و روز تجلی اراده مسلمانان مبنی بر تحقق حاکمیت مستضعفان بر زمین است. (وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ).

سی و نه سال از صدور پیام تاریخی امام خمینی(ره)معمارکبیر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۸ در پدید آوردن روز جهانی قدس، امروز منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملت‌های حق طلب و آزادیخواه در مقابل قدرت‌های استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط عالم شده است.

به طوری که امروز نقطه ثقل وحدت در جهان اسلام موضوع قدس و فلسطین است. بی‌شک انقلاب اسلامی مبارزات ضداستکباری و صهیونیستی را در جهان بویژه کشور‌های اسلامی تشدید کرد و روند تشکیل جبهه مقاومت را دگرگون ساخت و مانع جدی در مسیرتحقق اهداف توسعه طلبانه مستکبرین عالم بوجود آورد، شاهد عینی آن بیداری اسلامی و سرنگونی مرتجعین وابسته به جبهه غرب است.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان اصفهان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند و تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و با اعتقاد کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین و تاکید بر غاصب و غیر قانونی بودن رژیم اشغالگر صهیونیستی، حمایت راسخ خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام داشته و ضمن تاکید بر این نکته که رژیم غاصب صهیونیستی با اتحاد و همبستگی امت اسلامی محکوم به شکست و نابودی است؛ اعلام می‌داریم در روز قدس همگام با سایر اقشار مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز جمعه شرکت خواهیم کرد و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نمائیم با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی باشکوه و دشمن شکن روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند و موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشند»

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان اصفهان

                                                                                                                                                        ۱۷ خردادماه ۱۳۹۷