بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران استان اصفهان به مناسبت روز ۱۳آبان ماه

روزی در حافظه ملت غیور ایران ثبت گردیده است که نماد ایثار، استکبار ستیزی، استبدادگریزی و ایستادگی در مقابل ظلم و جور ابرقدرت ها بالاخص شیطان بزرگ، آمریکای جهان خوار است. یوم‌الله سیزدهم آبان با سه برگ زرین خود، بانگ “هیهات من الذله” مردم خداجوی ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند تا بار دیگر اثباتی بر اقتدای ملت شریف ایران به پیشوای شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) باشد.

تبعید عالمی شجاع و پیشرو همچون حضرت امام خمینی (ره) به سبب مخالفت با کاپیتولاسیون؛ شهادت جمعی از دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ و سی و یک شهید دانشجوی پیرو خط امام (ره) به دست رژیمی وابسته به استکبار و در آخر تسخیر سفارت شیطان بزرگ -یکی از سمبل های استکبار و استعمار-  به دست دانشجویان پیرو خط امام، در حافظه تاریخ با طلای ناب نوشته شده است.

«و اما الذین استنکفوا و استکبروا فیعذبهم عذاباً الیماً و لایجدون لهم من دون الله ولیاً و لانصیراً»
و اما کسانی را که (از اطاعت خدا) خودداری کرده، (در مقابل خداوند) بزرگی کنند، به عذابی دردناک دچار می کند و آنان در برابر خدا برای خود یار و یاوری نخواهند یافت.

امروز در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار همچنان به توطئه علیه ملت بزرگ ایران مشغول است. سیزده آبان ۹۷ ویژگی دیگری، علاوه بر رخدادهای تاریخی گذشته دارد و آن آغاز بازگشت تحریم‌های آمریکا است؛ تحریم‌هایی که حتی پس از برجام (بدفرجام) هیچ‌گاه برداشته نشده بود که اکنون دوباره بازگردد. امروز ملت و مسئولین ایران اسلامی هدف جنگ اقتصادی و به موازات آن هدف یک جنگ تمام عیار روانی می‌باشند. از این رو هوشیاری و بصیرت و تکیه به توان ملی برای فائق آن لازم است.

قشر بسیج مهندسین عمران و معماری نیز همانند سایر اقشار جامعه همواره درمبارزات و مجاهدات ملت بزرگ ایران برای نیل به اهداف و آرمان های اصیل انقلاب نقش برجسته ای داشته اند و اکنون، از طرفی با عزمی راسخ در تلاش برای پیشرفت همه جانبه و رساندن ایران اسلامی به جایگاه برتر در منطقه و جهان، آماده ی ایفای نقش هستند و از سوی دیگر، در جبهه مقابله با استکبار، آزاد و سربلند، همچون سالار شهیدان حضرت ابا عبد ا… الحسین (ع)، در مقابل هیچ قدرتی، سر تعظیم فرود نمی آورند و در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان، حضوری فراگیر و گسترده خواهیم داشت و با مشت­های گره کرده خویش شعار «مرگ بر آمریکای جنایتکار» را سرخواهیم داد و از آحاد مردم انقلابی و همیشه درصحنه به ویژه قشر مهندسین استان، دعوت می کنیم تا در مخاصمت با ظالمان عالم، به پا خاسته و در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، روز استکبار ستیزی شرکت نمایند. به امید پیروزی کامل جبهه اسلامی بر جبهه الحاد و کفر؛ و غلبه‌ی مستضعفین عالم بر مستکبرین. إن شاءا… .

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان اصفهان/۱۲ آبان ماه ۱۳۹۷

 

 

 

 
کلیدواژه ها :