اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان و تجهیزات سالن های سینما ، تئاتر، کنسرت و اجتماعات  در تاریخ ۹ مرداد الی ۱۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار میشود.
مطابق توافق نمایشگاه شهرآفتاب(تهران) با سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور، تسهیلاتی برای شرکت های تابعه این سازمان فراهم شده تا حضور فعالی در نمایشگاه سالن های سینما، تئاتر، کنسرت و اجتماعات داشته باشند.

ماموریت نمایشگاه

ارزیابی فرصت‏ها، پتانسیل‏ها و جذابیت‏های صنایع فرهنگی هنری کشور،

نمایش ظرفیت‏ها و توانمندی‏های کشور در حوزه مبلمان و تجهیزات سالن‏های سینما، تئاتر، کنسرت و اجتماعات

اهداف نمایشگاه

معرفی دستاوردهای نوین در صنایع صوتی، تصویری و چند رسانه‏ای با رویکرد کارآفرینی و تجاری‏سازی. کاهش هزینه‏ ها و جلوگیری کارآمد و هدفمند از خروج ارز با رویکرد افزایش کیفیت بهره ‏وری در اقتصاد مقاومتی. تقویت سازمان‏ها و ارگان‏ها به آخرین دستاوردهای روز دنیا. دستیابی به تکنولوژی‏های نوین در عصر ارتباطات، فناوری و اطلاعات. انتقال دانش و تکنولوژی. حمایت از مخترعین، مبتکرین و خلاقیت‏های صورت گرفته در صنعت مبلمان و تجهیزات. ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت بیشتر مؤسسات دانش‏بنیان و امکان تجاری‏سازی طرح‏ها. مبارزه با عرضه کالای فاقد کیفیت و قاچاق. ترقیب دست‏ندرکاران حوزه مبلمان و صوت و تصویر به استانداردسازی و اخذ گواهینامه‏ های بهبود کیفی. برقــراری دیدار (چهره به چهره) سیاست‏گذاران، برنامه ‏ریزان و مسئولان فرهنگی هنری کشور با  تولیدکنندگان و تأمین‏ کنندگان داخلی و خارجی مبلمان و تجهیزات سالن‏های سینما، تئاتر، کنسرت و اجتماعات. جذب سرمایه‏ های بالقوه و بالفعل ایرانیان مقیم خارج از کشور.   تبادل اطلاعات فیمابین تولیدکنندگان و تأمین‏ کنندگان داخلی و خارجی با مصرف‏ کنندگان در حوزه‏ های سینما، تئاتر و کنسرت. معرفی تولیدکنندگان و تأمین‏ کنندگان داخلی و خارجی و ایجاد ارتباط میان آنها. معرفی توانمندی‏ها، پیشرفت‏ها و پتانسیل‏های موجود و کمک به توسعه اقتصادی پایدار در حوزه‏ های تولید و تأمین مبلمان و تجهیزات مورد نیاز سالن‏های سینما، تئاتر، کنسرت و اجتماعات.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  http://monirexpo.com/exb-cinefur یا با شماره تلفن: ۲۶۲۰۲۷۵۶ تماس حاصل فرمایید.

 
کلیدواژه ها :